Personal på Ljudcenter

Anders Larsson





Anders Larsson

Delägare

Ansvarig för ekonomi & personal

Telefon direkt: 035-19 11 11
anders.larsson@ljudcenter.se







Christian Löfgren

Delägare, Key account manager

Specialist inom Custom installation

Telefon direkt: 035-19 11 03
christian.lofgren@ljudcenter.se






Dennis Lägge

Key account manager, B2B

Specialist inom Fiber & telefoni

Telefon direkt: 035-19 11 02
dennis.lagge@ljudcenter.se






Johan Stellmo

Säljare

Specialist inom bild

Telefon direkt: 035-19 11 05
johan.stellmo@ljudcenter.se






Andreas Ewald

Säljare

Specialist inom HiFi & Värmepumpar

Telefon direkt: 035-19 11 01
andreas.ewald@ljudcenter.se






Anton Larsson

Projektledare

Specialist inom EL-installationer


Telefon direkt: 035-19 11 06
anton.larsson@ljudcenter.se






Victor Mårtensson

Projektledare

Specialist inom Nätverk & Programmering

Telefon direkt: 035-19 11 04
victor.martensson@ljudcenter.se






Marcus Nilsson

Tekniker

Specialist inom Nätverk & Fiber

Telefon direkt: 035-19 11 13
marcus.nilsson@ljudcenter.se






Mikael Nilsson

Tekniker

Aukt. Cant installatör inom antenn & parabol


Telefon direkt: 035-19 11 08
mikael.nilsson@ljudcenter.se






Sebastian Smedberg

Tekniker

Specialist inom el & värmepumpar

Telefon direkt: 035-19 11 07
sebastian.smedberg@ljudcenter.se






Olle Persson

Tekniker

Specialist inom el-installationer

Telefon direkt: 035-19 11 12
olle.persson@ljudcenter.se






Johan Ringdahl

Tekniker

Specialist inom el-installationer

Telefon direkt: 035-19 11 14
johan.ringdahl@ljudcenter.se






John Eliasson

Tekniker

Specialist inom el-installationer

Telefon direkt: 035-19 11 15
john.eliasson@ljudcenter.se






Andreas Stenberg

Tekniker

Specialist inom el-installationer

Telefon direkt: 035-19 11 09
andreas.stenberg@ljudcenter.se






Marcus Larsson

Tekniker

Specialist inom el-installationer

Telefon direkt: 035-19 11 16
marcus.larsson@ljudcenter.se