Personal



Anders Hansson

Delägare

Specialist kring ljud & bild

Telefon direkt: 035-19 11 10
anders.hansson@ljudcenter.se

Christian Löfgren

Delägare

Specialist data & telefoni

Telefon direkt: 035-19 11 03
christian.lofgren@ljudcenter.se

Anders Larsson

Delägare

Ansvarig för ekonomi & personal

Telefon direkt: 035-19 11 11
anders.larsson@ljudcenter.se

Dennis Lägge

Ansvarig företagsförsäljning

Specialist data & telefoni

Telefon direkt: 035-19 11 02
dennis.lagge@ljudcenter.se

Johan Stellmo

Säljare Butik

Specialist inom bild

Telefon direkt: 035-19 11 05
johan.stellmo@ljudcenter.se

Andreas Ewald

Säljare Butik

Specialist inom HiFi

Telefon direkt: 035-19 11 01
andreas.ewald@ljudcenter.se


Mikael Nilsson

Antenntekniker

Aukt. Cant installatör inom antenn/parabol


Telefon direkt: 035-19 11 08
mikael.nilsson@ljudcenter.se

Gunnar Åhlström

Montör

Specialist kring installation/bevakning


Telefon direkt: 035-19 11 09
gunnar.ahlstrom@ljudcenter.se

Anton Larsson

Ansvarig El-installation

Specialist inom el och värmepumpar


Telefon direkt: 035-19 11 06
anton.larsson@ljudcenter.se

Victor Mårtensson

Nätverkstekniker

Specialist programmering/nätverk

Telefon direkt: 035-19 11 04
victor.martensson@ljudcenter.se


Marcus Nilsson

Nätverkstekniker

Specialist nätverk/fiber

Telefon direkt: 035-19 11 13
marcus.nilsson@ljudcenter.se


Sebastian Smedberg

El-installatör

Specialist inom el och värmepumpar

Telefon direkt: 035-19 11 07
sebastian.smedberg@ljudcenter.se

Olle Persson

El-installatör

Specialist inom el-installationer

Telefon direkt: 035-19 11 12
olle.persson@ljudcenter.se

Johan Ringdahl

El-installatör

Specialist inom el-installationer

Telefon direkt: 035-19 11 14
johan.ringdahl@ljudcenter.se